НОВИНИ

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 12 січня 2022

Слава Україні!

Збройні формування Російської Федерації продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи.

Центр WEBSITE: http://mediarnbo.org

Центр TELEGRAM: https://t.me/mediarnbo

Центр FACEBOOK: https://www.facebook.com/mediarnbo

Упродовж минулої доби, 11 січня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню.

У бік Новотошківського противник відкривав вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Вічна пам’ять…

11.01.2022 внаслідок дій ворога один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення, несумісне з життям.

Командування та особовий склад Об’єднаних сил, а також команда Інформаційно-аналітичного центру національної безпеки України висловлюють щирі співчуття рідним і близьким героя, який загинув за Україну.

Війна триває…

Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріл.

Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: обстановка на сьогодні, – 12 січня 2022

Станом на 09:00 ранку порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

Разом до перемоги!

Інформація Командування Об’єднаних сил ЗС України

В угрупуванні військ, яке підпорядковане Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України та виконує бойові завдання на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, свою майстерність вдосконалюють розрахунки станкових автоматичних гранатометів АГС-17.

За інформацією відділу звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України, заходи відбуваються з виконанням практичних дій з бойовою стрільбою в умовах максимально наближених до реальних подій.

– Тренування гранатометних розрахунків автоматичного гранатомета станкового АГС-17 відбувається в обстановці, що максимально наближена до ведення сучасного бою. Навчання мають на меті сформувати у військовослужбовців навички виявлення та ідентифікації цілей, визначення їхніх характеристик, а також оцінювання результатів стрільби, – повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, кожен військовослужбовець має усвідомлювати свій алгоритм дій. Зокрема, ведення прицілювання, визначення моменту пострілу, а також здійснення пострілу поодинокою гранатою або чергою гранат.

– Під час тренувань на одному з полігонів бойової підготовки, військовослужбовці відпрацьовують вправи з ведення вогню по нерухомих та рухомих цілях як зі заздалегідь підготовленої позиції, так і після раптової зміни позиції, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Виконання бойових вправ відбувається як вдень, так і вночі.

Разом переможемо!

Фото Микола Чекман

Інформація Генерального штабу ЗС України

Цього тижня у Національний університет оборони України імені Івана Черняховського розпочалась підготовка військовослужбовців Збройних Сил України на курсі офіцерів об’єднаних штабів оперативного рівня (L3) (зокрема і англійською мовою) та командно-штабному курсі тактичного рівня (L-2).

Як повідомляє пресслужба військового вишу, до навчання приступили офіцери органів військового управління, установ, вищих військових навчальних закладів та військових частин Збройних Сил України, які успішно пройшли вступні випробування та були визнані кращими.

Основною метою лідерських курсів є формування у штабних офіцерів критичного мислення та функціональних спроможностей визначати, стримувати та давати гідну відсіч гібридним воєнним загрозам у складному динамічному та глобально інтегрованому середовищі, адже українське військо потребує офіцерів-лідерів, здатних, зокрема, інтелектуально переважати супротивника.

Так, під час шестимісячної підготовки слухачі курсу офіцерів об’єднаних штабів оперативного рівня (L3) опановуватимуть теоретичні основи діяльності лідерів оперативного рівня, які будуть здатні розв’язувати складні задачі підготовки, ведення та забезпечення всього спектру сучасних операцій міжвидових угруповань військ (сил).

На командно-штабному курсі тактичного рівня (L-2) слухачі вивчатимуть бригадну тематику, в рамках якої відбудуться практичні заняття з питань застосування новітніх зразків озброєння та військової техніки, а також вивчення положень новітніх доктрин застосування Збройних Сил України. Вже традиційно здійснюватиметься підготовка представників Сухопутних військ, Військово-Морських Сил та Повітряних Сил Збройних Сил України.

Програми Лідерських курсів, розроблені в університеті за досвідом країн-членів НАТО, за структурою, змістом та спрямованістю відповідають рівню сучасних бізнес-шкіл, що займаються викладанням питань лідерства та менеджменту.
Заплановано широке залучення іноземних радників та партнерів до організації освітнього процесу, участі у проведенні навчальних занять та проведенні незалежної експертизи навчальних програм.

Інформація Головного управління розвідки МО України

Воїни артилерійської розвідки продовжують вдосконалювати бойову майстерність.

Зважаючи на те, що психологічна стійкість і фізична витривалість є одними з найважливіших показників боєздатності захисників та захисниць України в одній з окремих артилерійських бригад ЗС України продовжуються заняття з подолання психологічної смуги перешкод.

Виконання цієї вправи дає змогу перевірити не лише фізичні спроможності воїнів артилерійської розвідки, а і їх моральну стійкість, уміння працювати командою, вольові якості, прагнення здолати труднощі та здобути перемогу.

Психологічна смуга перешкод обладнана стримуючими елементами, з якими найчастіше стикаються воїни-артилеристи в реальних бойових умовах.

Інформація Служби безпеки України

За матеріалами контррозвідки СБУ засуджено колишнього співробітника української спецслужби, який перейшов на бік терористів «ДНР».

Він отримав 10 років позбавлення волі.

Перебіжчик активно протидіяв ЗСУ та СБУ в Донецькій області, шукав нових бойовиків в так звану «спецслужбу МДБ ДНР», а також вербував цивільне населення для збору інформації про сили АТО/ООС.

СБУ продовжує системну роботу із викриття учасників незаконних збройних формувань для їх затримання і притягнення до відповідальності за злочини проти державної безпеки України.

Втрати російсько-окупаційних військ

Інформація щодо втрат РОА 11.01. 2022 додатково уточнюється.

Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими воїнами.

Разом до перемоги!

Слава захисникам України!   

Слава Україні!

Матеріали підготовлені ІАЦ за даними Міністерства оборони України