НОВИНИ

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 20 січня 2022

Слава Україні!

Упродовж минулої доби, 19 січня, та станом на 09:00 ранку поточної доби з боку російсько-окупаційних військ порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Центр WEBSITE: http://mediarnbo.org

Центр TELEGRAM: https://t.me/mediarnbo

Центр FACEBOOK: https://www.facebook.com/mediarnbo

Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

Разом до перемоги!

Інформація Генерального штабу ЗС України

До Уваги ЗМІ! 21 січня 2022 року о 08:30 Міжнародний аеропорт “Бориспіль”

20 січня 2022 року виповнюється 7-ма річниця 242-х денної героїчної оборони Міжнародного аеропорту “Донецьк”. У новітній історії України він став символом відваги, незламності духу, доблесті та професіоналізму українських воїнів-“кіборгів”.

Пам’яті подвигу героїв, які самовіддано та мужньо боронили передовий форпост держави – Донецький аеропорт, 21 січня 2022 року о 08:30 у Державному підприємстві “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” (термінал “D”) відбудеться акція вшанування героїв за участю хору Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України та музикантів оркестру Почесної варти Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького. Під час заходу символічно пролунає сигнал «Шана», авторства Михайла Рябоконя та музичний твір «Мелодія» видатного українського композитора Мирослава Скорика.

Захід відбудеться з дотриманням встановлених протиепідемічних вимог та соціальної дистанції.
Контактна особа для представників ЗМІ – Ганна Вержбицька Anna Verzhbytska, +380676017586.

Також 21 січня 2022 року відбудеться всеукраїнська акція в міжнародних аеропортах ще у шести обласних центрах: Дніпро, Запоріжжя, Івано_Франківськ, Львів, Одеса, Харків.
Військово-музичне управління Збройних Сил України

Інформація Головного управління розвідки МО України

Двадцятого січня 1991 року на території півострова Крим відбувся законний референдум, підсумки якого стали основою для створення Автономної Республіки Крим у складі України.

Участь у голосуванні взяли майже півтора мільйона мешканців Криму, з яких 93 % дали згоду на створення Автономної Республіки Крим.

Дорогі кримчани, сьогоднішня ситуація на півострові – це біль багатьох націй та народів, які сьогодні живуть у Криму в умовах окупації.

З початком російської агресії співробітники воєнної розвідки України стояли та до кінця стоятимуть на стороні правди. Ми захищали та захищатимемо ваше право бути незалежними та вільно жити на своїй, Богом даній землі.

Наша позиція, як і усього цивілізованого, демократичного світу, залишається незмінною – Автономна Республіка Крим є територією України, що офіційно визнано на міжнародній арені.

Окупантам не уникнути відповідальності за їхні злочини.

Інформація  Командування ССО ЗС України

Підготовка військовослужбовців ССО України відбувається за будь-яких погодних умов.

Оператори мають працювати і за шаленої спеки, і за надзвичайно низької температури.

Відтак, коли для одних пірнання в ополонку – розвага чи данина “традиціям”, для наших вояків перевірка крижаною водою – це звичайний елемент підготовчого процесу.

Інформація Держприкордонслужби України

Військовий аташат при Посольстві США підтримує Морську охорону.

В рамках робочої поїздки військово-морський аташе Пітер Меллорі та військово-повітряний аташе при U.S. Embassy Kyiv Ukraine Джон Картер зустрілися з начальником Морської охорони Держприкордонслужби України Олегом Костуром.

Сторони обговорили обстановку навколо морських кордонів України, плани співробітництва та розширення сфер підтримки Морської охорони сучасним оснащенням.

Інформація Служби безпеки України

СБУ ліквідувала злочинні організації у виправних колоніях, які координувалися з РФ.

У Рівному їх очолював кримінальний авторитет, який відбуває покарання у місцевій колонії.

Він створив на її території злочинну організацію з чіткою ієрархією, яка постачала та збувала ув’язненим наркотики.

А на Волині розповсюдженням психотропних речовин на території колонії займались двоє засуджених, які вважають себе авторитетами у кримінальному світі.

За даними фактами розпочато кримінальне провадження.

Втрати російсько-окупаційних військ

Втрати РОА 19.01.2022 р. склали 1 особу:

  • санітарні (300) – 1 (1 – 100 омсбр 1 АК, небойовий, обставини уточнюються).

Додатково інформація уточнюється.

Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими воїнами.

Разом до перемоги!

Слава захисникам України!   

Слава Україні!

Матеріали підготовлені ІАЦ за даними Міністерства оборони України