ГОЛОВНІ НОВИНИ, НОВИНИ

«Кіборги» вистояли, не витримав бетон… 20 січня, вшановуємо захисників Донецького аеропорту!

Україна вшановує подвиг відважних захисників Донецького аеропорту імені Прокоф’єва — неприступної фортеці, яка стала символом незламності та бойового духу нашого війська.

Це дні пам’яті героїв, які утримували ДАП, протистоячи російському агресору.

Бої за Донецький аеропорт – одні з найзапекліших у війні на сході України – тривали з травня 2014-го до 20 січня 2015 року. Понад 242 дні українські військові, добровольці, медики й волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ і проросійських бойовиків, затято відстоюючи рідну землю.

Звитяжна оборона летовища стала символом незламності та бойового духу нашого війська.

За 8 місяців оборони у Донецькому аеропорту загинуло 97 оборонців, п’ятьох із них удостоєно найвищої державної нагороди «Герой України» посмертно. Ще троє військовослужбовців досі вважаються зниклими безвісти.

Пам’ятаємо кожного…

Ніколи не забудемо їхню звитягу і відчайдушне прагнення боронити Україну та її громадян.

Подвиг українських воїнів — назавжди у народній пам’яті. За сталевий характер і безстрашність українських захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами». На межі людських можливостей, під численними обстрілами та облогами ворога, вони до останнього утримували цей форпост. Слова безмежної вдячності та низький уклін нашим відважним воїнам.

«Кіборги» вистояли, не витримав бетон…

Слава та вічна шана героям України!