НОВИНИ

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 30 січня 2022

Слава Україні!

Упродовж минулої доби, 29 січня, та станом на 09:00 ранку поточної доби з боку російсько-окупаційних військ порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Центр WEBSITE: http://mediarnbo.org

Центр TELEGRAM: https://t.me/mediarnbo

Центр FACEBOOK: https://www.facebook.com/mediarnbo

Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

Разом до перемоги!

Центр оперативного інформування повідомляє

У Центрі оперативного інформування прокоментували інформацію, поширену у деяких ЗМІ про нібито накопичення Російською Федерацією запасів крові у військах біля українських кордонів.

Передусім, слід акцентувати увагу на тому, що ця інформація з посиланням на анонімних посадовців не була підтверджена жодним офіційним джерелом з відповідних відомств країн-партнерів. Моніторинг та аналіз поточної ситуації, що складається довкола українських кордонів, не фіксує активності такого роду. Про це свідчить і обмін інформацією спецслужб з іноземними партнерами.

Такі інформаційні «інтервенції» є елементом інформаційно-психологічної війни, мета якої спровокувати страх і паніку в нашому суспільстві.

Центр оперативного інформування закликає не поширювати неперевірену інформацію з анонімних джерел та послуговуватися офіційними даними.

Слава Україні!

Інформація Української сторони СЦКК

Українська сторона СЦКК повідомляє про чергові факти порушень Мінських домовленостей з боку збройних формувань Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей.

Протягом минулої доби додатково виявлено та зафіксовано розміщення на тимчасово окупованій території 19 одиниць військової техніки збройних формувань РФ та 3 одиниці відповідно до звіту ОБСЄ за 27 січня 2022 року, яка розміщена з порушенням Мінських домовленостей.

Зокрема в зоні дій так званого «1 армійського корпусу», всього розміщено озброєння та військової техніки 20 одиниця, з них:

• з порушенням лінії відведення в районі ТЕРНОВЕ (57 км від лінії зіткнення) – самохідні гаубиця (3 одиниці), буксирувана гаубиця (5 одиниць);

• з порушенням районів зберігання в районі ТЕРНОВЕ (57 км від лінії зіткнення) – танки (7 одиниць), міномети невстановленого типу – (3 одиниці).

27 січня 2022 року – з порушенням лінії відведення в районі СТАРОБЕШЕВЕ розміщено буксирувані гаубиці (2 одиниці).
В зоні дій так званого «2 армійського корпусу», всього розміщено озброєння та військової техніки 2 одиниці, з них:
• військова присутність в зоні безпеки в районі СМІЛЕ (31 км від лінії зіткнення) – бронетранспортер (МТ-ЛБ) (1 одиниця).

27 січня 2022 року – військова присутність в зоні безпеки в районі БРЯНКА розміщено бойова машина піхоти (1 одиниця).

Підрозділи Об’єднаних сил тримають ситуацію під контролем та продовжують виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії РФ. Збройні Сили України дотримуються Мінських домовленостей та відкривають вогонь виключно у тих випадках, коли дії російських окупаційних військ створюють загрозу для життя і здоров’я українських воїнів та мирних громадян.

Інформація Командування Медичних сил ЗС України

Епідемічна обстановка в Збройних Силах України.

Станом на 10:00 30 січня 2022 року в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 5625 осіб.

Всього за час пандемії одужало 34 845 осіб, летальних випадків 112.

 

На ізоляції (у т. ч. самоізоляції) перебуває 508 осіб.
За минулу добу зареєстровано 334 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
Вакцинація від COVID-19.

Від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 238 978 осіб отримали 1 дозу вакцини.
2 дози вакцини отримали 233 548 осіб.

Щоб вберегти себе та свою родину від інфікування, Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає зробити щеплення та дотримуватися правил карантину і особистої гігієни. Нагадуємо, що для набуття стійкого імунітету, після повторного щеплення, повинно пройти не менше двох тижнів. Звертаємося до вас не зволікати з їх здійсненням аби уберегти себе та оточуючих від цієї хвороби. Закликаємо також пояснити важливість здійснення вакцинації своїм близьким та знайомим.

Втрати російсько-окупаційних військ

Втрати РОА 29.01.22 склали 3 особи:
  • безповоротні (200)- 1 (9 омсп 1 АК, небойовий, обставини уточнюються);
  • санітарні (300)- 2 (1 – 7 омсбр 2 АК, небойовий, в результаті ДТП, 1 – 100 омсбр 1 АК, небойовий, вогнепальне поранення).

Додатково інформація уточнюється.

Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими воїнами.

Разом до перемоги!

Слава захисникам України!   

Слава Україні!

Матеріали підготовлені ІАЦ за даними Міністерства оборони України