НОВИНИ

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 04 лютого 2022

Слава Україні!

Упродовж минулої доби, 3 лютого, та станом на 09:00 ранку поточної доби з боку російсько-окупаційних військ порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Center – WEBSITE: http://mediarnbo.org

Center TELEGRAM: https://t.me/mediarnbo

Center FACEBOOK: https://www.facebook.com/mediarnbo

Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

Разом до перемоги!

Інформація Командування Об’єднаних сил ЗС України

Під керівництвом командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва проводиться оперативний збір з керівним складом Командування із залученням представників органів військового управління ЗС України, а також інших складових сектору оборони та безпеки.

Як повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв, метою цього заходу є підтримання індивідуальних спроможностей, формування необхідного рівня теоретичних знань, умінь та фахової майстерності під час планування застосування, всебічного забезпечення угруповань військ та управління ними у ході ведення операції Сил оборони.

– Система військового управління має забезпечувати ефективне та безперервне управління військами, а також оперативне реагування на виклики й загрози в сучасному безпековому середовищі у мирний час, під час особливого періоду та за умов введення воєнного стану, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що цього разу до проведення оперативного збору також запрошені представники держав-членів Північноатлантичного альянсу, а саме – Збройних Сил Великої Британії.

За інформацєю, яку оприлюднитв відділ звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України, серед лекторів – представники Корпусу швидкого реагування НАТО бригадний генерал Метью Джон Бірч і полковник Рой Натараян, а також представник операції «Орбітал» майор Вільям Росс.

– Під час лекційних та практичних занять учасники збору додатково вивчатимуть основні принципи керівництва, прийняті у державах-членах Альянсу, відповідні стандарти та штабні процедури НАТО у процесах планування та управління Силами оборони, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За результатами проведених заходів оперативної підготовки будуть сформовані дієві пропозиції щодо узгодження й імплементації процесів та форматів планування й управління, прийнятих у державах-членах НАТО, у подальшій діяльності Командування об’єднаних сил ЗС України.

Варто зазначити, що одразу по завершенню оперативного збору з особовим складом Командування об’єднаних сил ЗС України, представниками інших органів військового управління та інших складових сектору оборони та безпеки буде проведено навчання з питань оборонної тематики.

Разом переможемо!

Інформація Генерального штабу ЗС України

У 169-му Навчальному центрі «Десна» ім.князя Ярослава Мудрого відбувся перший випуск інструкторів вогневої і тактичної підготовки II рівня. Випускники Курсу здобули право на самостійне проведення занять в ролі «керівників».

Як повідомляє пресслужба Навчального центру “Десна” ім. князя Ярослава Мудрого,Ж протягом всього навчання курсанти опановували керівні документи з організації вогневої і тактичної підготовки, вивчали методику організації та проведення занять, новітні методи ведення бойових дій. В ході практичних навчань відпрацьовували ведення бою в ланці, дії на урбанізованій місцевості та подолання вершин.

На заключному контрольному занятті були присутні командування «Десни» та Командувач військ Оперативного командування “Північ” генерал-майор Віктор Ніколюк.

Інформація  Командування ССО ЗС України

Оператор ССО України – це:

– Влучний стрілець. Вести вогонь на вузеньких вуличках чи проспектах, приміщеннях чи
корабельних відсіках? Нищити противника у полях і посадках? Вражати цілі на далекі дистанції?

Все це – про наших вояків.

Про їх влучність могли б розказати чимало ворогів. Але, мертві не
розмовляють.

Інформація Служби безпеки України

СБУ затримала бойовика, який обстрілював українські позиції на Луганщині.

Контррозвідники спецслужби встановили, що мешканець Лисичанська у січні 2015 року добровільно приєднався до угруповань бойовиків.

Він пройшов підготовку під керівництвом військових інструкторів з РФ. А потім був призначений гранатометником одного з НЗФ. Його «підрозділ» брав активну участь у бойових діях проти українських військ у районі Станиці Луганської.

Згодом зловмисник втік з лав бойовиків через конфлікт з ватажками. Тривалий час він переховувався від правосуддя.

Затриманому повідомлено про підозру.

Перевіряється інформація щодо його причетності до інших злочинів.

Втрати російсько-окупаційних військ

Втрати РОА 03.02.2022 р. склали 1 особу:

  • безповоротні (200) – 1 (1 омсбр 1 АК , небойовий, ДТП в стані алкогольного сп’яніння).

Додатково інформація уточнюється.

Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими воїнами.

Разом до перемоги!

Слава захисникам України!   

Слава Україні!

Матеріали підготовлені ІАЦ за даними Міністерства оборони України