ГОЛОВНІ НОВИНИ, НОВИНИ

Поль Манандиз: всі росіяни винні у геноциді українського народу

Відомий французький співак Поль Манандіз, друг Героя України Василя Сліпака, патріот нашої держави, який живе в Україні вже понад 6 років, записав нове відео…

Щоразу, коли він говорить зі світовою спільнотою, він говорить про Україну… Поль живе з Україною в серці, захищаючи її всіма доступними способами! Зараз не допомагати Україні це боягузтво!!! У цьому зараз нам допомагають лише друзі. Кожен з нас може завтра стикнутися з монстром… Але сьогодні з російським монстром воює вся Україна! І нам потрібна допомога! Чому досі не закрили небо? Кожен день зволікання вартує життя українських захисників, але ж росіяни також вбивають жінок і дітей…

Це реальність бездіяльності!… росіяни – не тільки їх військові – всі росіяни винні у геноциді українського народу, у смерті десятків тисяч мирних людей! Це злочин проти усього людства!

Чим більше проходить часу, тим більше я пишаюся тим, що я українець! Пишаюся тим, що я знаходжуся тут і пишаюся тим, що захищаю українську землю! Європейські дебати нікуди не ведуть!!!

А санкції агресора не зупиняють… На росії досі працюють європейські магазини Aushan, Leroy Merlin, Ferrero та багато інших… Деякі європейські держави витрачають мільярди євро, купують російські рублі, а за ці гроші російська федерація може купити собі озброєння та наймати солдат в інших країнах… Це така співпраця?

Якщо ви говорите про санкції проти Росії і допомогу Україні, згадайте загиблих дітей України і врятуйте тих, хто ще живий!

Неможлива дискусія з божевільним, світ має це усвідомити!

Ми переможемо рашизм лише разом!

Слава Україні!

Героям Слава!