НОВИНИ, СТАТТІ

Поль Манандіз: звертаюсь до всіх!

Вчора на окупованій територіі Луганщини та Донецька, яку росіяни називають ЛНР-ДНР… самопроголошені псевдореспубліки (колонії російських варварів) шестеро нелюдів розбили і вивезли машиною пам’ятний знак Василю Сліпаку, зняли свій злочин на відео і «гордо» транслювали!

Якщо я правильно пам’ятаю, розграбування могил є військовим злочином. Тож тим, хто це зробив, я хочу сказати, що ви не люди, і ми маємо фото кожного з ваших облич, і ми зробимо все необхідне, щоб вас за це покарали! Ви можете ховатися, де хочете на планеті, світ маленький, це лише питання часу!

Також я хотів би попросити українську діаспору, юристів, адвокатів, які знають закони, подивитися, що можна зробити, тому що Василь Сліпак не тільки для українців і для мене є прикладом гідності, мудрості, він – талант і сила для всього світу!

Я також хочу нагадати всьому світу, що подібні злочини нацисти чинили на єврейських могилах. Нацисти люблять грабувати цвинтарі та могили, а потім люблять хизуватися своїми подвигами, як на цьому відео! Я хочу нагадати ще ось про що: російська пропаганда – це пропаганда гітлерівського міністра Гобельса, в Україні -немає нацистів! Будь-який житель землі може проїхати Україною, коли захоче, будь-якою вулицею! І подивитись, чи він сам, на власні очі, побачить нацистів!

Прошу всіх після перегляду цього відео подумати про родину Василя Сліпака, змушену дивитися, що творять ці варвари! Прошу світ музики обуритися! Бойкотувати Росію! Василь Сліпак – неймовірно талановитий співак, підступно вбитий російським снайпером! Росія вбиває артистів, співаків…! Знищити цю гробницю — абсолютне боягузтво. Дрібність негідна. Хочу сказати і авторам, і замовникам цього злочину, що Василь, з неба, посміявся! Без сміху. З честю. Бо в рай, ви не потрапите! Я знаю, що у вашій російській “культурі” ви іноді ходите до церкви! Можете туди більше не ходити, Бог не прощає такого жаху, таких злочинівІ Василь це знає.

 

українською:

французською:

англійською: