ГОЛОВНІ НОВИНИ, НОВИНИ

«Сьогодні у Вашингтоні йтиметься про переговори про ППО для України», – Зеленський

«Сьогодні важливі переговори у Вашингтоні. ППО для України – серед топових питань. Більше ППО. Більше санкцій. Більше підтримки для українських воїнів на передовій. Російський терор має програти”, – сказав глава Держави.

Президент України Володимир Зеленський повідомив у своєму Телеграм-каналі про те, що серед топових тем сьогоднішніх переговорів в столиці Сполучених Штатів одним з найважливіших пунктів є постачання систем протиповітряної оборони для України.

Ці переговори проходять в той же день, який для українців розпочався з  чергової масованої ракетної атаки російських окупантів сьогодні вночі по мирних українських містах, по столиці, по інфраструктурних об’єктах… 

За даними Управління стратегічних комунікацій ЗСУ, рашисти атакували Україну крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555/Х-55, які запускались у кілька хвиль.

З 43 крилатих ракет українське ППО знищило 36. Звичайно, це чудовий результат, і ми пишаємось тим, що маємо таку можливість…

Проте, в результаті попадання тих 7, які ми не змогли знищити, в Україні знов загинули і постраждали люди… Знов постраждали інфраструктурні об’єкти… росія вчергове доводить, що в цій війні не йдеться ані про якісь там «закони», ані про «звичаї».

Світ і досі до кінця не усвідомлює, що рф – держава-терорист, яка воює просто на знищення українського народу, української державності, не сприймаючи і не розуміючи жодних загальнолюдських цінностей. І якщо цю країну не зупинити – наслідки рано чи пізно не просто побачить весь цивілізований світ, а й, на жаль, відчує.

росія розуміє лише мову сили. І зупинити її може тільки зброя.

ППО, про яке у США говоритиме Володимир Зеленський сьогодні, це – тисячі врятованих життів в Україні завтра.

Бо завтра росія може знов повторити чергову ракетну атаку. 

Андрій Галат,

в/о керівника Інформаційно-аналітичного центру національної безпеки України

Поль Манандіз,

керівник департаменту міжнародного впливу та культури Інформаційно-аналітичного Центру національної безпеки України