НОВИНИ

Увага: важлива інформація від єППО/ВГ Технарі

Російські терористичні атаки ракетами та шахедами постійно призводять до жертв серед українців. Ми весь час дізнаємося про постраждалих цивільних. Кам’яніємо від жаху, коли дивимося на фото скалічених та вбитих жінок та дітей.

Як зменшити кількість жертв?

Технарі покликали на допомогу штучний інтелект та знайшли рішення.

Ми проаналізували доступні матеріали, опитали лікарів, МНСників та військових.

Висновок – багато українців не сприймають сигнал повітряної тривоги як безпосередню небезпеку. Гуляють вулицями, дивляться у вікна, спостерігають за роботою ппо, знімають ролики.

А потім ті, поряд з ким прилетіло, чи збили ракету, отримують поранення осколками скла та побутових предметів. Або гинуть, бо гуляли, як загинула подружня пара в Одесі на Поскоті цього літа.

Розв’язання задачі – це персональне попередження типу “прямо до тебе летить шахедракета, буде біля тебе через 10 хвилин”.

За сповіщеннями від українців програма єППО обчислює швидкість та напрямок руху повітряної загрози, її місцезнаходження на даний момент та прогнозні координати через 10 хвилин. Всім користувачам програми єППО приходитимуть повідомлення про загрозу.

Якщо це врятує бодай одне життя, то Технарі вже живуть недаремно. Але математичне моделювання показало, що врятованих життів буде значно більше.

За допомогою програми єППО та її штучного інтелекту українці зможуть не лише попереджати ППО про ракети і шахеди, що летять, які по нас запускають болотні п@дори, але прямо і безпосередньо рятувати інших українців від поранень, каліцтв, загибелі.

Тестування софту закінчується, за 7-10 днів плануємо стартувати. Головна місія Технарів Save Civilian Lives продовжується.

Лупайте цю скелю