ВІДЕО НОВИНИ, НОВИНИ

Келсі Кімберлін – ще один шанс жити знову (ВІДЕО)

Моя нова пісня та відео «Ще один шанс жити знову» про глибокі почуття втрати, які зазнали багато людей в Україні з того часу, як вони зазнали нападів військових злочинців, починаючи з 2014 року.

Я хотіла висловити і втілити почуття не лише окремих людей, а й усієї країни та суспільства, тому я використовувала релігійні та духовні посилання у музиці та текстах, і ми знімали в кількох місцях, що мають релігійне значення.

Я їздла в Україну, щоб зняти відео в деяких місцях найжорстокіших злочинів в Ірпені та Бучі. Відео розпочинається у зруйнованому культурному центрі, який колись був місцем проведення спектаклів, концертів та інших веселих громадських заходів. За будинком знаходився футбольний стадіон «Ірпінь», де колись грали та тренувалися команди та діти. Зараз він поцяткований десятками артилерійських пробоїн і тисячами осколкових поранень. Ще одна будівля на відео колись була заповнена сотнями квартир, в яких мирно жили люди, перш ніж вона зазнала ракетного обстрілу.

Зруйнований міст спочатку використовувався українцями, які рятувалися від бомбардувань супротивника, поки супротивник не знищив сотні мирних жителів, які проїжджали по ньому. ВСУ підірвали його, щоб противник не зміг просунутися з танками та важкою технікою. Поруч із мостом розташована церква, побита шрапнеллю та з розбитими іконами.

Ми знімали з дозволу Збройних Сил, поки ревли сирени повітряної тривоги, а над головою збивали ударні дрони та ракети. Для мене все це було дуже емоційно, бо я знала, що там, де я знімала, загинули сім’ї з дітьми…

Я розмовляла з багатьма людьми, які втратили близьких, і сказала їм, що я тут, щоб розповісти їхні історії світові.

Коли ми знімали останній кадр, сталося одне маленьке диво. Поки я співала перед вибитим вікном у житловому комплексі, в небі позаду мене з’явилася веселка і залишалася там, допоки ми не зняли дюжину дублів. Добрий знак.

 Я заснувала благодійний фонд, щоб допомагати в медичних потребах постраждалим українцям, підтримувати українських митців і створювати платформу для відновлення та реконструкції, починаючи з цього моменту.

Веб-сайт фонду: www.KelsieKimberlinFoundation.org

Длолучайтесь, діліться, ставте лайки, коментуйте та будьте вдячні, що українці на передовій зупиняють Армагеддон, щоб він не поширився на інші мирні країни.

Келсі Кімберлін є повноважним представником Філії Інформаційно-аналітичного Центру національної безпеки України в Сполучених Штатах Америки.