ВІДЕО НОВИНИ, ГОЛОВНІ НОВИНИ, НОВИНИ

Фонд Келсі Кімберлін оголошує кампанію за американські безпілотники для порятунку життів українців

Популярна американсько-українська співачка Келсі Кімберлін сьогодні оголосила кампанію зі збору коштів через свій  фонд Kelsie Kimberlin  для придбання американських безпілотників для порятунку життів в Україні.

Це сталося після того, як у лютому 21-річний двоюрідний брат Келсі був убитий російським безпілотником-камікадзе на передовій в Україні . «У той час як Україна має власні потужні можливості з виробництва безпілотників, американські виробники безпілотників можуть запропонувати додаткову потужність разом із вдосконаленою технологією для захисту як цивільних осіб, так і солдатів на полі бою», — сказав Келсі. «Ці американські безпілотники є конкурентоспроможними за ціною і можуть бути доставлені протягом декількох тижнів після їх придбання. » 

Американські безпілотники для України можуть бути використані в багатьох напрямках, таких як спостереження, тактична розвідка, відстеження ворожих сил, доставка постачання цивільним особам і солдатам, збір даних, знищення ворожих активів, які використовуються для шкоди українцям, і переведення громадян у безпечні райони. Кожна місія кожного дрона є місією порятунку життя, і більшість дронів використовуються неодноразово.

Компанія Kelsie вибрала для цієї кампанії зі збору коштів каліфорнійську компанію дронів  Neros Tech,  оскільки її дрони стійкі до електронних перешкод, мають високу вантажопідйомність і дальність дії, використовують електроніку американського виробництва, пройшли ретельні випробування та адаптуються до багатьох камер. і конфігурації. Neros нещодавно отримав 10,9 мільйона доларів початкового фінансування від Sequoia Capital та інших і відкрив потужне науково-дослідне та виробниче підприємство для збільшення виробництва своїх інноваційних дронів.

Затримка Конгресу з американським фінансуванням для України спричинила зяючу діру в здатності України вести війну та захищатися від нападів ворога. Це призвело до тисяч непотрібних смертей, а також до значних руйнувань ворогом уздовж лінії фронту.

«Американці врятували Європу, коли одіозний ворог вторгся в неї під час Другої світової війни», — сказав Келсі. «Мільйони американців зібралися разом, щоб підтримати наших союзників під час тієї війни. Я закликаю американців усіх мастей знову згуртуватися на підтримку України. Нашою метою має бути повна перемога силою. Давайте побудуємо непереможну американську авіацію безпілотників з нескінченними хвилями рятувальних безпілотників, які захищають громадян, небо та територію України. Давайте покажемо світові, що це гордий і патріотичний спосіб поведінки та лідерства американців».

Келсі Кімберлін є уповноваженим представником філії Інформаційно-аналітичного центру національної безпеки України в Сполучених Штатах Америки.

ДЖЕРЕЛО